cengiz

 

Op. Dr. Cengiz Dibekoğlu 1967 yılında Kastamonu da doğdu. İlköğretimini istanbul da tamamladıktan sonra 1984 yılında Pertevniyal Lisesi'nden mezun oldu ve aynı yıl Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesine girdi. Tıp eğitimini İngilizce olarak tamamlayarak 1991 yılında mezun oldu ve aynı yıl İstanbul Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine başladı. 1996 yılında ''Radyasyon Enteritinde Nitrik Oksit Yolunun Engellenmesinin Sonuçları'' isimli deneysel tez ile genel cerrahi uzmanı olmuştur.
Dr. Cengiz Dibekoğlu aynı yıl Florence Nightingale Şişli Hastanesinde Genel Cerrahi staff doktoru olarak göreve başlamıştır ve kesintisiz olarak hastanedeki görevine devam etmektedir. Bu güne kadar binlerce başarılı operasyona  imza atmışlardır. Dr. Cengiz Dibekoğlu ülkemizde Da Vinci Robotu ile ilk genel cerrahi ameliyatını yapan operatördür.

   

Bilgilendirme

Cerrahi.info sitesi, sık görülen bazı cerrahi hastalıklarla ilgili bilgi vermek ve hastaları bilinçlendirmek amacıyla oluşturulmuştur. Site içeriğinde tıptaki son bilgi ve teknolojinin sunulmasına dikkat edilmiştir. Burada verilen bilgiler hiçbir şekilde hastalığınızın tanı ve tedavisi için bir hekim gereksinimine alternatif değildir. Bu bilgilere bakarak kendi kendinize tedavi uygulamak ya da hastalığınızı önemsememek gibi davranış şekillerinde bulunmamanız önerilir.

   

Üye Girişi

   

İletişim Bilgileri

 • Op.Dr. Cengiz Dibekoğlu (Genel Cerrahi Uzmanı)
  Email:
  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 • Op.Dr. Kubilay Kemertaş (Genel Cerrahi Uzmanı)
  Email :
  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  florance
   

Sayfalarımızı Sosyal Medyanıza Ekleyin